Deneme derslerine nasıl katılacağım?


Aikido Deneme Dersleri

 

Herkesin bir konuda deneyimleme ve fikir sahibi olma hakkı vardır. Biz Aikido Maltepe olarak sizlere bu fırsatı sunuyoruz. Her merak eden dilediği zaman bir defaya mahsus olmak üzere Aikido deneme derslerine katılabilir. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak.

 

Aikido Deneme Dersi Tarihleri

 

Aikido denem derslerinin herhangi bir tarihi bulunmamaktadır. Bizlerin yayınlamış olduğu antrenaman saatlerine uygun olarak katılabilirsiniz. Aikido deneme dersleri için herhangi bir özelliğiniz olmasına gerek yoktur. Sadece talep etmeniz gerekli. O kadar. Bu talebiniz sonrasında sizleri ilk uygun antrenman saatimizde misafir ediyoruz.

 

 

Aikido Deneme Derslerinde Neler Öğreneceğim?

 

Aikido deneme derslerinde siz de bizler gibi standart Aikido antrenmanımıza katılacaksınız. Deneme dersi veya ileri seviye ders diye bir ayrımımız yoktur. Bizler Aikido Maltepe olarak (Zenbu Dojo) bilgi paylaşımı üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. İlk derste bile birçok Aikido tekniği öğrenebilirsiniz.

 

Aikido Deneme Dersleri İçin Hangi Ekipmanlar Gerekiyor?

 

Aikido deneme dersleri için herhangi özel bir ekipmana veya özel bir Aikido Malzemesine gerek yoktur. Yapmanız gereken şey biraz kalın bir eşofman takımı, terlik ve havlu ile dersimize katılmak. Sonrasında eğer bizimle devam etmek isterseniz, gerekli ekipmanları nasıl edineceğiniz konusunda konuşabiliriz.

 

Aikido Deneme Derslerinde Zenbu Dojo Farkı.

 

Deneme derslerimiz tamamen ücretsizdir. Bunun birinci nedeni sizleri Aikido ile tanıştırmak ve aynı zamanda sizlerle tanışmaktır. Bizler bir yolun takipçileri olarak sizlerin bu yolda ilerleyip ilerleyemeyeceğinize karar vermenizi istemekteyiz. Üstelik deneme dersinde yeterince fikir sahibi olamazsanız ikinci deneme dersini talep etme hakkınız da bulunmaktadır. Bu ikinci Aikido denem dersi için de bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

 

Neden Deneme Dersi Yapıyoruz? Direkt Kayıt Almıyor Musunuz?

 

Bu talebinize olumlu cevap vermemiz mümkün değil? Çünkü bizler sizlere deneme ve seçme hakkı verirken Dojo’muza öğrenci alımında da titiz davranıyoruz. Aikido Maltepe Zenbu Dojo kar amacı gütmeyen bir yer olduğu için, öğrenci seçme ve birlikte yürüme kararı alma hakkına sahiptir. Dojo’muzun enerji, sinerji ve düzenini bozacak herhangi biriyle çalışmak istemiyoruz. Böylece sizlerin de geldiğinizde rahat, özel ve mutlu antrenmanlar yapmanızı sağlıyoruz.

 

Tek yapmanız gereken sistemimizde bulunan herhangi bir kanaldan bizlere yazmak veya aramak. Ne duruyorsunuz?

Tümünü Görüntüle